דף הבית » מדריך גליון מתמטיקה » לדעת על דפי עבודה של חשבון לכיתה ג’

לדעת על דפי עבודה של חשבון לכיתה ג’

דפי עבודה בחשבון לכיתה ג

מבוא טוב לחשבון הוא חובה לכל תלמיד.

חשבון הוא חקר היחסים בין מספרים מסוימים, בדרך כלל בין שני מספרים שלמים, לבין המנות שלהם. זהו המקצוע הבסיסי ביותר מבין כל המתמטיקה ואחד המקצועות החשובים ביותר בכל ענפי המתמטיקה.

הצעד הראשון בלימוד חשבון הוא להבין מה זה אומר שיש קשר בין שני מספרים. ניתן לחשוב על קשר כ”מרחק” או “מרחק” בין שתי נקודות על קו או משטח אחר (כגון אליפסה). ניתן גם לחשוב על הקשר כ”בין” שתי נקודות על קו או משטח אחר (כגון אליפסה). במקרה זה, ייתכן שיהיה נכון יותר לחשוב על המרחק מנקודה אחת לנקודה אחרת במקום פשוט על המרחק מכל נקודה לכל נקודה אחרת. כדי שנוכל להבין איך זה עובד, אנחנו צריכים כמה דוגמאות: אנו יכולים לחשוב על מעגל שמתחיל במרכז כדור הארץ ומסתובב סביב כדור הארץ. המרחק מהקוטב הצפוני לקוטב הדרומי נקרא “קו רוחב” או “קו אורך”, והוא כתוב בדרך כלל כ-(°N, °S). אם עשית אלגברה בבית הספר, בטח קראת שלקווים יש שיפוע. זה אומר שאם A = B, אז AB שווה גם לBA. אם נשרטט שני קטעי קו המחברים שתי נקודות על a עיגול, או קטע קו בין שתי נקודות במעגל כזה, אז גם לקטע הקו יהיה שיפוע. עם זאת, אם נצייר זווית (כגון 60°) בין שני קווים או זוויות במעגלים ונשתמש בשיפועים שלהם כדי לקבוע את השטח שהם חולקים זה בזה, אז נקבל את אותה תשובה כמו לעיל.

דפי העבודה אינם מיועדים רק לתלמידי כיתה ג’. הם יכולים לשמש גם בוגרי אוניברסיטאות רבים, תלמידי תיכון ומכללות.

דפי העבודה נועדו לעזור לתלמידים ללמוד ולהבין מושגי חישוב בצורה שקל לזכור ולתפוס. דפי העבודה מעוצבים באופן שעוזר לתלמיד לדמיין בעיה לפני פתרונה, מה שמקל עליו ליישם את מה שלמד.

לדפי העבודה בפועל, אנא לחץ כאן: https://www.popy.co.il/school/tirgulon/Worksheets-class-c/worksheets-Account-c

חוברת עבודה לכיתה ג

חוברת עבודה לכיתה ג’ היא פרויקט שילד עובד עליו במהלך שנת הלימודים. זה מכונה גם “מיני-פרויקט”.

חוברת העבודה לכיתה ג’ היא דרך מצוינת ללמד ילדים איך לעשות דברים בצורה מאורגנת ושיטתית. זה יכול לשמש כדי ללמד ילדים איך לכתוב, לפתור בעיות ולקבל החלטות – כל זאת בזמן שהם לומדים דברים חדשים.

ניתן להשתמש בחוברות עבודה בדרכים רבות ושונות: כשיעורי בית, כחלק משגרת היומיום שלך, או כפרס על התנהגות טובה או מאמץ. חוברות עבודה נכתבות בדרך כלל על ידי מורים או מבוגרים אחרים שיש להם ניסיון בעבודה עם ילדים. הם עוזרים לתלמידים ללמוד מיומנויות חדשות ולפתח את ההבנה שלהם לגבי העולם הסובב אותם.

דפי עבודה לתחילת שנה

דפי עבודה הם הדרך הטובה ביותר להתחיל שנה אקדמית. אנחנו יכולים להשתמש בהם כדי לעקוב אחר ההתקדמות והמטרות שלנו, וכדי לעזור לנו לעקוב אחר ההתקדמות של התלמידים שלנו.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן