דף הבית » מדריך גליון מתמטיקה » דפי עבודה של הכל על חשבון לכיתה א’

דפי עבודה של הכל על חשבון לכיתה א’

דפי עבודה בחשבון לכיתה א

חשבון הוא דיסציפלינה מתמטית שמטרתה לתאר את הקשרים בין קבוצת מספרים לערכיהם. זה ידוע גם בתור חשבון אינטגרלי, ניתוח אמיתי, חשבון דיפרנציאלי או פשוט יותר בתור חשבון. המילה “חשבון” מגיעה מהמילה הלטינית “חשבון”, שפירושה “איזון”. חשבון הוא אחד הענפים החשובים ביותר של המתמטיקה, ויש לו יישומים בתחומים רבים כמו פיזיקה, כימיה, הנדסה וכלכלה. זהו כלי עבור מהנדסים, מדענים ומתמטיקאים למצוא את הדרך היעילה ביותר לביצוע משימה.

כשאתה בכיתה א’ אתה לומד לפתור בעיות מתמטיות. חלקם קלים מאוד וחלקם נראים מאוד קשים. אתה צריך להיות מסוגל לפתור אותם במהירות. דפי עבודה של חשבון לכיתה א’ הם דרך לעזור לך בבעיה זו. . כאשר אתה משתמש בגיליון עבודה זה אתה יכול לפתור את הבעיות שלך במהירות ובצורה נכונה. תלמד איך לפתור בעיות. כשאתה בכיתה א’ קל מאוד לפתור בעיות במתמטיקה.

דפי העבודה מיועדים לשימוש על ידי תלמידים בכיתה א’, הלומדים כיצד להשתמש בהבנתם במספרים כדי לפתור בעיות מתמטיות. דפי העבודה לכיתה א’ הם מכלול של בעיות מתמטיות שניתן לפתור באמצעות מחשבון. . דפי העבודה הם תרגול טוב לתלמידים שהתוודעו למתמטיקה, אך הם גם כלי טוב להצגת מושגים מתמטיים מתקדמים רבים אחרים. דפי העבודה מעוצבים היטב ופשוטים לשימוש. הבעיות עצמן כתובות בצורה שניתן לשנן אותן בקלות ולפתור אותן ללא צורך במחשבון. אפשר לפתור את הבעיות הללו באמצעות ניסיון או דוגמאות ספציפיות משיעור מתמטיקה ללא צורך בטכנולוגיה כלל.

לדפי העבודה בפועל, אנא לחץ כאן: http://www.tirgulon.co.il/class-a.htm

 

מבחן בחשבון כיתה א

מבחן החשבון בכיתה א’ הוא מבחן קלאסי המשמש בדרך כלל להערכת הכישורים המתמטיים והלוגיים של התלמידים.

מבחן החשבון בכיתה א’ מורכב מקבוצת בעיות הקשורות כולן לאותו תחום מקצוע. השאלות הן בדרך כלל על נושא בודד, כמו “מהו שטחו של משולש?” או “מהו נפחו של צילינדר?” או “מהו שטח הפנים של אליפסה?” או “מהו השטח של טרפז?” או “מה הנפח של כדורגל מתנפח?” או “מהו שטח המעגל?” בעיות אלו מקובצות בדרך כלל לשני חלקים: החלק הראשון כרוך במציאת ופתרון בעיות הקשורות לנושא ספציפי אחד, ואילו החלק השני כרוך בפתרון בעיות הקשורות ביותר ממושג אחד. התלמידים פותרים כל בעיה בנפרד. לחלופין, הם יכולים לנסות לעבוד בצוותים על ידי כך שהשותפים שלהם יענו על שאלות מחוץ למשימות בזמן שהם פותרים אוֹתָם. התמקדו במה שכל אחד מבני הזוג עושה ועודדו אותם לאתגר אחד את השני תוך כדי עבודה. טיפ לכיתה: חפש שאלות המבקשות מהתלמידים לקבוע ערך מתוך מגוון ערכים. בדרך זו, לתלמידים יהיו יותר הזדמנויות לחשוב על היחסים בין מספרים ואובייקטים וכיצד הם קשורים לעולמם הפיזי באופן מופשט, כגון “מהו הגובה הממוצע של אדם בודד? כמה גבוה הגבר הגבוה ביותר ?”

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן