דף הבית » מדריך גליונות עבודה באנגלית » דפי עבודה באנגלית לכיתה ב’ – כל מה שחשוב לדעת

דפי עבודה באנגלית לכיתה ב’ – כל מה שחשוב לדעת

דפי עבודה באנגלית לכיתה ב

דפי עבודה לכיתה ב’ הם מקור חשוב ללימוד ותרגול אנגלית. תלמידי כיתה ב’ צריכים להיות מסוגלים לקרוא, לכתוב ולדבר אנגלית שוטפת. דפי עבודה הם חלק הכרחי בתהליך זה. דפי עבודה מאפשרים לתלמידים לתרגל אנגלית בסביבה מבוקרת עם הוראות ספציפיות על מה שעליהם לעשות. זה גם מאפשר להם ללמוד על נושאים חדשים שאולי הם לא מכירים דפי עבודה הם דרך מצוינת לתרגל אנגלית בצורה מהנה ומרתקת. דפי עבודה הם כלי מצוין לתרגול אנגלית. הם מאפשרים לתלמידים ללמוד את השפה בצורה אינטראקטיבית ומהנה.

הם גם דרך טובה ללמוד אוצר מילים חדש, או לסקור את מה שכבר למדת.ישנם סוגים רבים ושונים של דפי עבודה. לחלק יש שאלות ותשובות שאתה צריך למלא את החסר, לחלק יש הגדרות ומשפטים שאתה צריך לתרגם לאנגלית, ולחלק יש תמונות של מילים עם המילה חסרה. ניתן להשתמש בהם כדי ללמד את התלמידים מיומנויות חדשות, לחזק מיומנויות ישנות וללמד אותם מושגים חדשים. דפי עבודה הם גם דרך מצוינת לתלמידים לתרגל את מה שלמדו ולבחון את הידע שלהם.

דפי עבודה לכיתה ב’ צריכים להיות פשוטים, עם כמה מילים בשורה והרבה מקום על הדף כדי שהילדים יוכלו לענות על שאלות בעצמם.

לדפי העבודה בפועל, אנא לחץ כאן: https://www.popy.co.il/school/tirgulon/Worksheets-class-b/worksheets-inglish-b

משחקים באנגלית לכיתה ב

משחק הוא סוג של פעילות שמשחקים בדרך כלל לשם הנאה ולעיתים משמשים ככלי חינוכי. משחקים נועדו לרוב לבחון את הידע של השחקן או לאתגר את כישוריו המנטליים כדי להשיג מטרה. זהו אוסף של משחקים שיכולים לשחק על ידי מורים ותלמידים כדי לשפר את כישורי האנגלית שלהם.

משחקים הם מקור מצוין לבידור ודרך מצוינת ללמוד. הם גם הוכחו כיעילים יותר בשימור מידע מאשר שיטות מסורתיות כמו הרצאות או קריאה.

המשחק הראשון נקרא “מה המילה?” משחק זה משוחק עם שני שחקנים. שחקן אחד חושב על מילה ואז מצייר אותה על פיסת נייר מבלי לכתוב שום דבר אחר. השחקן השני מנסה לנחש מהי המילה על ידי שאילת שאלות לגביה.

המשחק השני נקרא “נחש מי?” משחק זה משוחק עם שני שחקנים או יותר. שחקן אחד בוחר מישהו מהדמיון שלו ואז מצייר את האדם הזה על פיסת נייר בלי לכתוב שום דבר אחר. השחקנים האחרים מנסים לנחש מי זה על ידי שאילת שאלות עליהם כמו איזה צבע הם לובשים, איזה סוג של חיה הם אוהבים וכו’.

– Alphabear: המשחק הזה נוצר על ידי Spry Fox, LLC והוא פורסם ב-8 בנובמבר 2017. הוא זמין במכשירי iOS ואנדרואיד. מטרת המשחק היא ליצור מילים מהאריחים שניתנו לך מדובים שאיתו אותם בצורה שגויה. אתה יכול גם לקנות אותיות נוספות עם מטבעות שהרווחת במשחק על ידי השלמת רמות או רכישתן בכסף אמיתי.

– חישוקים באנגלית: משחק זה נוצר על ידי Games For Change, Inc., והוא פורסם ב-8 בדצמבר 2009. מטרת המשחק היא לעזור לתלמידים ללמוד יותר על התרבות האמריקאית בזמן שהם משחקים כדורסל בסביבה אינטראקטיבית.

דפי עבודה באנגלית לכיתה ג

דפי עבודה באנגלית לכיתה ג’ הם דרך מצוינת ללמוד את השפה. הלומד יכול להבין טוב יותר את כללי הדקדוק ולתרגל את כישורי הדיבור שלו.

דפי עבודה באנגלית לכיתה ג’ נועדו בדרך כלל לעזור לתלמידים עם כישורי הדקדוק, הקריאה, הכתיבה וההגייה שלהם. חומרים אלה הם בדרך כלל בחינם וזמינים באינטרנט.

חלק מהלומדים מתקשים לזכור את כל הכללים שהם לומדים בבית הספר. דפי עבודה באנגלית לכיתה ג’ עוזרים להם לרענן את הידע הדקדוק ולתרגל את מה שלמדו בבית הספר.

כאן תמצא רשימה של דפי עבודה באנגלית לתלמידי כיתה ג’. הם כוללים תרגילים בנושא:

– כללי דקדוק בסיסיים

– אוצר מילים

– הבנת הנקרא

– כישורי כתיבה

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן