דף הבית » דפי עבודה להדפסה » דברים חשובים שכדאי לדעת על דפי עבודה בעברית

דברים חשובים שכדאי לדעת על דפי עבודה בעברית

דפי עבודה בעברית

דפי עבודה הם סוג של דף פעילות שניתן להשתמש בו כדי ללמד שיעור או להקנות תרגול בנושא אקדמי. הם משמשים לעתים קרובות בבתי ספר ובכיתות כדרך להשלים את תוכנית הלימודים. גיליונות עבודה עשויים לשמש ליותר מתלמיד אחד, ולכן הם מודפסים בדרך כלל על נייר ולא כמסמכי מחשב.

דפי עבודה בעברית הוא ספר חדש לילדים בגילאי 3-7 המלמד את האלפבית העברי, מספרים, צבעים וצורות באמצעות משחקים וחידות מהנים. הספר עוצב על ידי מורים בעלי ניסיון של למעלה מ-15 שנה בהוראת עברית לילדים מכל העולם.

בעברית הם דרך מצוינת לעזור לילדך בכישורי העברית שלו. זו גם דרך מצוינת להורים ללמוד את השפה עם ילדיהם.

דפי עבודה בעברית הם משאב מצוין להורים ולמורים כאחד. ניתן להוריד, להדפיס ולהשתמש בהם בבית או בכיתה.

ניתן להוריד דפי עבודה בעברית על ידי לחיצה על קישור זה

דפי עבודה בעברית לכיתה א

דפי עבודה בעברית לכיתה א’ הם דרך מצוינת להכיר את השפה לילדים. הם דרך מהנה ואינטראקטיבית ללמוד את יסודות העברית.

הרבה אנשים חושבים שדפי עבודה בעברית לכיתה א’ מיועדים רק לילדים, אבל הם יכולים לשמש גם מבוגרים. הם עוזרים בסקירה ובחיזוק מיומנויות הדקדוק, אוצר המילים והבנת הנקרא.

משרד החינוך הישראלי פיתח סדרת דפי עבודה בעברית לכיתה א’. המטרה היא ללמד עברית לילדים שרק לומדים את השפה ולגרום להם להרגיש בה יותר בנוח. יוזמה זו כוללת שש רמות שונות, כל אחת עם שלוש יחידות, כאשר כל יחידה מכילה 12 עמודים של תרגילים ופעילויות אשר מיועדות לביצוע בבית או בבית הספר.

דפי עבודה אותיות

דפי עבודה מכתבים הם דרך מצוינת ללמוד איך לכתוב מכתבים. אלה משמשים לעתים קרובות בבתי ספר ובבית. מכתבים מספקים מדריך שלב אחר שלב לכתיבת מכתבים. הם יכולים לשמש תלמידים שרוצים לתרגל את כישוריהם והורים שרוצים ללמד את ילדיהם איך לכתוב מכתבים.

דפי עבודה מכתבים הם דרך יעילה ללמד ילדים איך לכתוב מכתבים. ילדים יכולים להשתמש בגיליונות אלה כתבניות וללמוד את היסודות של כתיבת מכתבים.

 

 

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן